Zajęcia medyczne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu w naszej ofercie zajęcia medyczne dla licealistów oraz studentów medycyny.

Naszą misją jest zapewnienie edukacji na najwyższym poziomie.

Celem zajęć jest pobudzenie zainteresowania naukami medycznymi licealistów o profilu biologiczno – chemicznym, przygotowanie do zmagań z przedmiotów takich jak: anatomia, fizjologia czy biochemia. Kolejną grupą odbiorców są studenci medycyny którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania naukami medycznymi oraz dla osób które mają bieżące problemy z zaliczeniami egzaminów, czy też doświadczają innych trudności – z którymi jesteśmy w stanie sobie poradzić, tak aby osiągnąć wymarzony cel. 

Kariera lekarza jest idealna pod każdym względem i co roku uczelnie medyczne są oblegane przez kandydatów, a na jedno miejsce przypada często kilkadziesiąt chętnych. Jedni swoją decyzję motywują powołaniem, inni chęcią wysokich zarobków, a jeszcze inni wspomnianym wyżej szacunkiem społecznym. I z tymi wszystkimi faktami ciężko się nie zgodzić.

Dlaczego warto?

Medycyna gwarantuje niezwykle szeroki wachlarz możliwości i każdy niezależnie od tego jaką ma wizję swojej przyszłości, znajdzie coś dla siebie. Można być „serialowym” chirurgiem, który zręcznie usuwa dolegliwości pacjentów, można być wnikliwym internistą, który diagnozuje ciężkie przypadki niczym Gregory House. Jeśli ktoś chce wygody, może być lekarzem rodzinnym i po 8 godzinach pracy nie mieć nic więcej wspólnego z medycyną, a mimo to zarabiać dobre pieniądze. Można być naukowcem, który w zaciszu laboratorium poznaje kolejne mechanizmy rządzące ludzkim organizmem. Można być lekarzem, który nigdy pacjentów nie widzi, jak radiolog czy patomorfolog, a można z pacjentami obcować na co dzień. Co więcej, dużo łatwiej zmienić profil swojej działalności w obrębie medycyny, niż uczyć się czegoś zupełnie nowego. Jeśli komuś znudzi się praca w szpitalu, może otworzyć własną praktykę lub przyjmować w przychodni. Zmiana specjalizacji, również, jeżeli ktoś jest chętny, jest dosyć bezbolesna i da się nawet z internisty zostać chirurgiem czy psychiatrą. 

Co zyskujesz?

Specjalistyczną wiedzę
przekazywaną w prosty i jasny sposób

Lekcje prowadzone przez wykwalifikowanego lekarza z wieloletnim doświadczeniem, bądź studenta medycyny ze średnią ocen 5.0, przy których poczujesz się swobodnie
i obudzisz w sobie głód wiedzy.

Indywidualne podejście

Skontaktuj się ze mną

Academy of Chemistry – Maciej Sutkowski
ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa

Maciej Sutkowski
tel. (48) 788 077 061
email: maciej@academyofchemistry.pl