Czasem wydaje się, że CHEMIA jest czymś bardzo trudnym, ciągiem niezrozumiałych zagadnień, oraz trudnych zadań. Nic bardziej mylnego!

Wszystko można przekazać w prosty i jasny sposób. Wychodzę z założenia, iż chemii nie należy uczyć się na pamięć, dlatego podczas każdych zajęć uczę logicznego myślenia, tak aby nauka stała się ciekawa. Tylko wtedy jesteśmy w stanie odnieść sukces.

Cała wiedza związana z chemią oparta jest na nauce logicznego myślenia, oraz wykorzystaniu wiedzy teoretycznej podczas rozwiązywania zadań.
Egzaminy każdego rodzaju pokazują, iż uczeń powinien posiadać ogólną wiedzę z innych przedmiotów ścisłych. Dlatego nauczanie chemii łączę również z matematyką czy też biologię, dzięki czemu chemia staje się jeszcze prostsza.

W pracy z moimi adeptami oprócz nauki teorii i rozwiązywania zadań staram się pomagać im w budowaniu wewnętrznej siły, odwagi, które posłużą im na
egzaminach. Połączenie tych wszystkich czynników: wiedzy, pewności siebie i umiejętności radzenia ze stresem pozwalają moim uczniom nieprzerywanie
odnosić coraz większe sukcesy.

Dla każdego ze swoich uczniów tworzę indywidualny plan nauki, uwzględniając przede wszystkim jego potrzeby oraz cel jaki chce osiągnąć.
Personalizacja pozwala skupić się na najważniejszych aspektach jak również kontrolować na bierząco postępy w edukacji.

Chemii może nauczyć się każdy, zawsze warto spróbować, uwierzyć w to że można, tylko to pozwoli odnieść sukces.
Pozwól pobudzić w sobie zainteresowanie nauką!

Skontaktuj się ze mną!